TRAKTORIÁDA 2024!!! Více info na našem blogu!

Sklápěcí přívěs ATV 1 420 kg s elektrickým hydraulickým sklápěčem

Kód: 23-TV10H
Novinka
Neohodnoceno
67 499 Kč 55 784 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Sklápěcí přívěs pro čtyřkolky s elektrickým hydraulickým sklápěčem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATV přívěs s elektrickým hydraulickým sklápěčem a výkonným třístupňovým sklápěcím beranem
• Elektrický hydraulický sklápěč 12 V
• Pevná podlaha z 2 mm nášlapné desky
• Výkonný třístupňový sklápěcí beran
• Celoobvodové pneumatiky 22 x 11 - 10
• Včetně malého úložného boxu pro ovládací box

Náš sklápěcí přívěs je vyroben z odolného, odolného běhounu, pozinkovaného pro dlouhou životnost.

Ideální přívěs pro nakládání štěrku, zeminy, štěpky, trávy, listí nebo jiného materiálu. Jedná se o přepravní přívěs vyrobený pro efektivní přepravu materiálu bez ohledu na to, zda máte velký zahradní traktor, čtyřkolku nebo malotraktor.

Pečlivě promyšlený design a velkoryse dimenzovaná podlaha umožňují přepravovat velké objemy jak s výsuvnými bočnicemi, tak bez nich. S přívěsem pro všechna prostředí se budete moci pohybovat po hladkých tratích a asfaltu nebo v terénu a v lese.

Rám podvozku je konstruován z profilů 40 x 80 mm o tloušťce 2,75 mm, díky čemuž je přívěs stabilní i při velkém zatížení. Profilové trubky přívěsu jsou v zadních rozích zesíleny, aby se vyrovnaly s překlápěním těžkých nákladů.

Sklápěcí podlaha je vyrobena z 2 mm pozinkovaného nášlapného plechu, zkonstruovaného na 10 dobře navržených ocelových profilech, 5 na každé straně s překrývajícím profilem pro vyztužení obložení podlahy.

Přívěs ATV má 2 nástavce pro sklápěcí podlahu, umístěné široce od sebe pro stabilní sklápění těžkých nákladů. Upevňovací oka jsou vyrobena z masivní oceli.

Elektrika a hydraulika přívěsu jsou dobře umístěny a chráněny pod podlahou. Dlouhý třístupňový sklápěcí píst vám poskytuje větší úhel sklápění při vykládání vlhkého nebo kompaktně válcovaného materiálu.

Velký úhel sklonu
Velký úhel vyklápění také usnadňuje čištění podlahy. Při čištění podlahy a s podlahou zcela nakloněnou kvůli servisu atd. musí být vždy použit zámek podlahy. Uzamykací rukojeť podlahy je umístěna v podvozku.

Přívěs na čtyřkolku je napájen elektřinou z 12 V zásuvky vaší čtyřkolky a sklápění je ovládáno z ovládací skříňky s kabelem, který sahá až k vaší čtyřkolce. Ovládací skříň lze snadno uložit do schránky umístěné vedle tažného zařízení, když se nepoužívá. Součástí je malý úložný box v nášlapné desce.

Sklápěcí přívěs je odpovědí ATV na sklápěcí přívěs. S maximálním zatížením 1420 kg bez problému přepravíte těžký a neskladný náklad a s otevíratelným čelem a zadním výklopným víkem snadno vyložíte naložený materiál.

Otevíratelné čelo a zadní víko
Čelo postele lze otevřít směrem dolů nebo sejmout pomocí dvou svorek a pantů. Odnímatelné čelo/klopka je užitečná, když chcete přívěs používat k přepravě delších nákladů, jako jsou klády nebo trámy.

Dveře zavazadlového prostoru jsou navrženy tak, aby se daly snadno otevřít nebo spustit, takže fungují jako rampa. Klapka má dva dolů směřující závěsy, které umožňují vytahování materiálu na ni. Dveře zavazadlového prostoru lze také uzamknout na horní hraně pro použití jako rozkládací závěs. Rozmetací závěs je užitečný, když chcete vysypávat štěrk na delší vzdálenost v rovnoměrném toku, například pro rozmetání štěrku na kolejích nebo příjezdových cestách. Dveře zavazadlového prostoru obsahují na horní hraně variabilní držáky pro posyp štěrku. Úhel otevření klapky se nastavuje pomocí příslušných spojek. Přívěs je ideálně navržen pro posyp štěrku a písku na vašich kolejích.

Pneumatiky 22x11-10 spolu s podvozkem návěsu dávají dobrou světlou výšku a díky rozměrům pneumatik se návěs snadno odvaluje. Vzorek pneumatiky funguje dobře na trávě, štěrku a asfaltových cestách.

Stabilizátory bez kol s klikou a 50 mm otočným kulovým závěsem tažného zařízení v ceně.

Stabilizátory s kolečky usnadňují manipulaci s přívěsem a jsou k dispozici jako příslušenství. Více o stabilizátorech s kolečky čtěte zde.

Na některých vyobrazeních je sklápěcí návěs vybaven prodlužovacími bočnicemi a praktickou bateriovou schránkou v pozinkovaném běhounu, která je namontována na návěsu. Ty jsou k dispozici jako příslušenství. Přečtěte si více o prodlužovacích stranách zde a o praktickém bateriovém boxu zde.

Dveře zavazadlového prostoru na některých obrázcích jsou vybaveny rychlouzávěrem. Toto je doplněk. Klapka je vybavena dvěma panty, které jsou zajištěny čepy. Přečtěte si více o rychlém zámku zde.

Sklápěcí přívěs vyžaduje montáž.

Zde si můžete prohlédnout film o našem sklápěcím přívěsu ATV 1420 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení pro čtyřkolku
Záruka: 5 let
Položka byla vyprodána…

Odkaz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX